Umzugskisten 21–30, Sofa 3-er x 1, Bücherschrank x 2, Kleinmöbel x 7, Kommode mittelgross x 1, Klei (Nr 7653311)

 Umzugskisten 21–30, Sofa 3-er x 1, Bücherschrank x 2, Kleinmöbel x 7, Kommode mittelgross x 1, Klei
Sztuk
Umzugskisten
21-30
Sofa 3-er
1
Bücherschrank
2
Kleinmöbel
7
Kommode mittelgross
1
Kleiderschrank
1
Wandregal
1
Szacunkowa łączna waga
712 kg
Dystans
1255 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 19 lip 2021 do 22 sie 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Rodan-Alpy, Grenoble

Od 22 lip 2021 do 22 sie 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.