Umzugskisten 31–50, waschmaschine x 1, wäsche trockner x 1, Gefrierschrank x 1, Ecksofa x 1, Doppe (Nr 7461264)

 Umzugskisten 31–50, waschmaschine x 1, wäsche trockner  x 1, Gefrierschrank x 1, Ecksofa x 1, Doppe
Sztuk
Umzugskisten
31-50
waschmaschine
1
wäsche trockner
1
Gefrierschrank
1
Ecksofa
1
Doppelbett mit Matratze
1
Kleiderschrank 2-türig
1
Kommode mittelgross
1
Vitrine
2
Nachttisch
2
Schreibtisch mittel
1
Gartenschirm
1
Gartenpool
1
Gartenschaukel
1
garten stuhl
2
Gartenbank
1
Gartentrampolin
1
puppenhaus
1
Schminktisch
1
Wandregal
2
Fernseher gross (grösser als 40")
1
spielauto kettcar
1
spielküche mit zubehör
1
Mikrowelle
1
Kaffemaschine
1
Nachttisch
1
Teppich
2
Szacunkowa łączna waga
1719 kg
Dystans
3770 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Stockstadt Am Rhein

10 lip 2021

Adres i termin dostawy

Liban, Muhafaza Bejrut, Bejrut

20 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.