Umzugskisten 71–100, Kühlschrank x 1, Waschmaschine x 1, Wandregal x 2, Doppelbett mit Matratze x 1 (Nr 7554254)

 Umzugskisten 71–100, Kühlschrank x 1, Waschmaschine x 1, Wandregal x 2, Doppelbett mit Matratze x 1
Sztuk
Umzugskisten
71-100
Kühlschrank
1
Waschmaschine
1
Wandregal
2
Doppelbett mit Matratze
1
Doppelbett Matratze
1
Fernseher gross (grösser als 40")
1
Fernseher mittelgross (von 30" bis 40")
1
Schreibtisch mittel
1
Esstisch mit 6 Stühlen
1
Stehlampe
1
Cello
1
Szacunkowa łączna waga
1892 kg
Dystans
1564 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Neckargemünd

Od 17 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Cork, Rockenham

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego mienia.