(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-25 00:17

Un coche

(Nr 3009004)
Un coche

Marka i model:

Ford Mustang

Waga w kg (łączna):

1590.00

Budżet zlecenia [€]:

210

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 540.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bollullos de la Mitación, 41110, Hiszpania

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Madrid, Hiszpania

25 lip 2018