(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

un lamborghini huracan (Nr 6100440)

un lamborghini huracan

Marka i model:

lamborghini huracan

Waga w kg (łączna):

1422

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Liczba sztuk:

1

Dystans: 7268.00 km

Adres i termin nadania

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj

Od 20 maj 2020 do 5 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 18 cze 2020 do 25 cze 2020


Transport samochodu

Potrzeba transportu auta pojawia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.