(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-18 16:39

Un paquete desde Irlanda

(Nr 2163600)

Długość [m]:

72

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

17

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2875.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Edenderry Municipal District, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vera, Hiszpania

Termin elastyczny