(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

un piano Casio de 8 kg de peso. Ancho 1.30. (Nr 5579767)

un piano Casio de 8 kg de peso. Ancho 1.30.

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

8

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 420.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Alacant / Alicante

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo duże sprzęty muzyczne, a właściwe radzenie sobie z nimi w trakcie transportu jest konieczne do ich dobrego działania i dzięki temu pozwoli delektować się ich brzmieniem w czasie najbliższych lat.

            Gdy prowadzisz poszukiwania przewozu dla takiego sprzętu, utwórz ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a dalej podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz potrafił przeprowadzić samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W drugim wariancie zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę oraz nadający się sprzęt, aby taki sprzęt muzyczny wnieść, przykładowo na wyższą kondygnację bloku. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, warto ją przeanalizować, aby nie trudzić się samemu i nie zepsuć instrumentu muzycznego. Dobrym pomysłem jest zabezpieczyć powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed pęknięciem w busie czy też podczas przemieszczania. Pianino lub fortepian można zawinąć w koce i w pościel. Kiedy nie masz należytych materiałów lub nie możesz tego wykonać sam, firma transportowa także może to wykonać za ciebie. Poinformuj o tym w zleceniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, ponieważ trzeba zachować szczególną ostrożność, ale w portalu Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która zrobi to na najwyższym poziomie oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość wyniosła powyżej 1100 km - koszt wyniósł jedynie 900 PLN, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z wyładunkiem.