(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-11-20 20:14

Un pinball

(Nr 2168073)
Un pinball

Długość [m]:

1.40

Szerokość [m]:

0.76

Wysokość [m]:

1.40

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 329.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to przykładowo telewizory oraz adaptery, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które najczęściej wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność pudełka trzeba dostosować do wielkości i ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które chcemy przetransportować. W momencie, kiedy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby zmniejszyć wolną przestrzeń oraz ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń można zapełnić gazetami, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV warto poowijać go folią bąbelkową, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku małych elementów, sprzęt osłania się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o wielkich formatach, trzeba pamiętać, aby rozdzielić lub usunąć drobniejsze fragmenty, przykładowo antenę czy kable. Duże sprzęty ustawia się na paletach, a później okręca folią stretch tak, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena przewozu sprzętu RTV

    Koszt transportu urządzenia elektronicznego uzależniony jest głównie od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – rozpiętości, wysokości i ciężaru urządzenia. Ważną kwestią jest także fakt, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeśli urządzenie potrzebuje odpowiedniego pudła oraz ochrony ze strony przewoźnika, wówczas odciśnie się to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Carretera de Illana, Illana, Hiszpania

25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Saragossa, Hiszpania

27 lis 2017