(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-30 19:12

una caja y una maleta 40 kg en total

(Nr 2336416)
una caja y una maleta 40 kg en total

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 877.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Lyon, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alcossebre, 12579, Hiszpania

Termin elastyczny