(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Una maleta de 23 Kg (63x42x23) (Nr 4828932)

Una maleta de 23 Kg (63x42x23)

Długość [m]:

63

Szerokość [m]:

42

Wysokość [m]:

23

Waga w kg (łączna):

23.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

16 gru 2019

Adres i termin dostawy

Portugalia, Madeira, Funchal

Od 18 gru 2019 do 22 gru 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).