(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-24 22:22

Una mudanza pequeña. 2 canapés, una secadora de ropa, 2 colchones, 3 muebles aparadores, 2 metros cúbicos de cajas, dos somieres, un sillón y un par de bicicletas. (Nr 2412312)

Una mudanza pequeña. 2 canapés, una secadora de ropa, 2 colchones, 3 muebles aparadores, 2 metros cúbicos de cajas, dos somieres, un sillón y un par de bicicletas.

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 479.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Paracuellos de Jarama, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Altea, Hiszpania

Termin elastyczny