(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2018-04-29 23:57

Una obra (Nr 2645044)

Una obra

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Obra de arte acrílico sobre canvas, frágil

Dystans: 327.00 km

Dzieła sztuki

    Przewóz dzieł sztuki jest tematem, któremu wypada przeznaczyć sporo zainteresowania, gdyż są to z reguły rzeczy o znacznej wartości, czy to majątkowej, czy sentymentalnej.

    Żeby znaleźć ten typ transportu w serwisie Clicktrans, kliknij w opcję „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas pewność, iż przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Gdy potrzebujesz, żeby firma przewozowa spakowała malowidło czy rzeźbę, zapisz taką notkę w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość także uściślić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod ogłoszeniem.

    Jeżeli możesz sam zabezpieczyć rzeźbę do transportu, nie zapomnij o kilku kluczowych wskazówkach. Folia bąbelkowa jest idealna do osłonięcia z zewnątrz dzieła przed zarysowaniami. Jeżeli pakujesz nią pejzaż, folia stretch nie może dotykać do pomalowanej powierzchni, można przedtem owinąć dzieło w inną, delikatniejszą dzianinę, np. w prześcieradło. Gdy chcesz przewieźć przedmiot w pudle lub skrzyni, bezwzględnie zapełnij puste przestrzenie między obrazem a przegrodami kartonu. Świetnym pomysłem jest do tego użyć profesjonalne styropiany czy też plastikowe wypełniacze, ale sprawdzą się również, pogniecione fragmenty makulatury, na przykład czasopism. Znaczące jest, żeby pudło było jedynie trochę większe niż przewożone dzieło sztuki, aby uniknąć przesuwania się w środku pakunku.

    Cena transportu obrazu może być wyjątkowo niewysoka. Przeprowadzony w serwisie Clicktrans transport dużego malowidła na odcinku Kraków – Warszawa odbył się za równe 100 zł.

Adres i termin nadania

Calle de Chulilla 12, Villar del Arzobispo, Hiszpania

3 maj 2018

Adres i termin dostawy

Calle del Arco 15, Villanueva de Gállego, 50830, Hiszpania

4 maj 2018