(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 10:13

unimog

(Nr 1921165)
unimog

Marka i model:

unimog 406

Waga w kg (łączna):

5300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 290.00 km

Informacje dodatkowe:

unimog z dzwigiem, wysokosc calkowita 320 cm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Rötha, 04571, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gubin (Niemcy), Niemcy

Termin elastyczny