(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-21 14:38

Unimog

(Nr 2401312)

Długość [m]:

5.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3.4

Waga w kg (łączna):

5500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 623.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem profesjonalnej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnoraką gamą aut, dlatego z całą pewnością znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Aby dostać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najstaranniej opisać urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy posiada właściwy wóz, żeby taki przewóz dokonać. W przypadku, jeżeli wymiary lub ciężar aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek posiadać dodatkowe certyfikaty, a w trakcie jazdy wymagana jest obecność pilota. Znaczące będzie również określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam wtoczyć się na przyczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans często bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 zł taniej niż zwykle kosztuje.

Adres i termin nadania

Podleśna 105, Stargard, 73-110, Polska

5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Grunwaldzka 149, Otwock, 05-400, Polska

6 mar 2018