(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-07-25 12:18

Unit(fotel) stomatologiczny

(Nr 1921465)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o transport sprzętu stomatologicznego z piwnicy budynku mieszkalnego na parter budynku przychodni. Unit znajduje się na palecie. Istnieje możliwość podjechania do piwnicy samochodem - ok. 20 m po trawniku. W przychodni znajduje się podjazd dla niepełnosprawnych o nachyleniu spełniającym wymogi. Zależy mi na kompleksowej usłudze łącznie z przetransportowaniem sprzętu do gabinetu w przychodni. adres załadunku : ul. Akacjowa 16, 44-350 Gorzyce( granica czeska autostrada A1) adres rozładunku : ul. Raciborska 48, Gorzyce

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien odpowiednio zabezpieczyć sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów jak i wagi urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Często przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych uprawień jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Gorzyce, 64-020, Polska

1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Gorzyce, 64-020, Polska

1 sie 2017