(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 19:04

Ural M 72

(Nr 1923943)

Marka i model:

Ural

Waga w kg (łączna):

350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

ID firmy: 161872
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 01:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-08-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

400 €

ID firmy: 161872
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 01:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-08-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

450 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na dosyć trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - jednakże jedynie złudnie. Bezbłędnie umocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są jedynie dwie, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Hoppegarten, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Heispelt, Luksemburg

Termin elastyczny