(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-10-18 14:53

Ursus - Ożarów Maz.

(Nr 1270482)
Ursus - Ożarów Maz.

Waga w kg:

8000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 24.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-10-2016, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-20

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Proszę o Akc to może się dogadamy a jak nie to zapłacę prowizje po prostu. Bo tak pisać to raczej szkoda mojego i Pana czasu.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka głównych spraw.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, należałoby uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

20 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

20 paź 2016