(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Urządzenie kosmetyczne (Nr 3901158)

Urządzenie kosmetyczne

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Urządzenie musi jechać w pionie, przypięte pasami. Dodatkowo będzie oddzielna skrzynka z głowicami i szkiełkami i opakowana główna głowica, należy uważać aby się nie potłukła. Urządzenie nie może zostać na noc w samochodzie.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 281.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

15 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

18 lut 2019


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przedmioty, których przewóz wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się przedmioty, które często ulegają defektom oraz bywają delikatne i łamliwe. Kwalifikujemy do nich m.in. dekoracje, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z delikatnych surowców. W otoczeniu najczęściej przewożonych rzeczy znajdziemy gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

 

Kwestia należytego zabezpieczenia przesyłki jest kluczowa. Warto wykorzystać materiały chroniące takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch lub tektura. Folii bąbelkowej i kartony najlepiej użyć do zabezpieczenia mniejszych rzeczy – można je dostać w markecie budowlanym lub w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch używana będzie do osłonięcia całego przedmiotu. Do zabezpieczenia przesyłki można zastosować także pledy, styropian, magazyny, ubrania i taśmy.

 

Koszt transportu pakunku o szczególnej ostrożności

 

Cena przewozu przesyłki, która jest nadzwyczajnej ostrożności zależy od ciężaru i formatów, a także od trasy między punktem załadunku i punktem wyładunku. Na końcową cenę może zaważać również konieczność zapewnienia surowców ochraniających przez firmę przewozową. Na przykład, za transport lustra na trasie Warta - Gliwice zapłacono blisko 250 PLN. Natomiast za transport zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 PLN. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice wydano kwotę 300 złotych.