(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Urządzenie kosmetyczne (Nr 8226399) Pilne Wyróżnione

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Urządzenie kosmetyczne
Wpisane wymiary
60 x 60 x 100 cm
Wpisana waga
50 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
1697 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Nottinghamshire

Od 11 gru 2021 do 12 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 13 gru 2021 do 15 gru 2021


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 typy: produkty elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

Gdy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyjąć i spakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki i kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, wagi i uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.