(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Urządzenie siłowni zewnętrznej (Nr 8046872)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Urządzenie siłowni zewnętrznej
107 x 53 x 146 cm
58 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
58 kg
Dystans
104 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Chrzanów

22 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Brzesko

22 wrz 2021


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien prawidłowo zabezpieczyć sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, zadrapań jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu jest związana zazwyczaj od wymiarów i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu za 1 km na trasie Polska – UK kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.