(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Uszkodzona Pralka Samsung (Nr 7602352)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Uszkodzona Pralka Samsung
Wpisane wymiary
50 x 60 x 110 cm
Wpisana waga
65 kg
1
Łączna waga:
65 kg
Dystans
96 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

29 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 29 mar 2021 do 31 mar 2021


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: produkty elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne osłonięcie artykułu. W momencie, gdy chcesz przetransportować sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować i zapakować osobno. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru i działania urządzenia AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.