(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 10:07

uszkodzony stojak

(Nr 2161338)
uszkodzony stojak

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

65.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 959.00 km

Informacje dodatkowe:

zapraszam

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 631043
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 16:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-25 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-25, 16:48

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (2)

Damian B. (Przewoźnik)
20-11-2017, 18:55
jeżeli jesteście zainteresowani proszę o akceptacje oferty w celu organizacji transportu Pozdrawiam
Damian B. (Przewoźnik)
21-11-2017, 19:24
Witam działamy coś z tym czy nie Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Libin, 6890, Belgia

17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Żary, 68-200, Polska

Termin elastyczny