(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2016-10-17 11:59

utility trailer

(Nr 1264581)
utility trailer

Długość [m]:

1,600

Szerokość [m]:

1,200

Wysokość [m]:

1,000

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Dystans: 1752.10 km

Informacje dodatkowe:

Busco un vehículo que tenga un hueco para cargar este pequeño remolque. Destino Madrid o Valladolid.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny transportu naczepy, istotne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma działające koła). Pośród przewożonych naczep wyróżniamy przyczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz przyczepki do przewozu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła w granicach 640 (co umożliwiło oszczędność pawie 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w przybliżeniu 450 złotych (co daje zaoszczędzenie blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł w granicach 300 .

    Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i działanie naczepy. W przypadku jeżeli firmy przewozowe rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena przewozu jest niższa.

Adres i termin nadania

Alemania, Germersheim

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Madrid

Termin elastyczny