(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Utylizacja wszystkich ruchomości z 3-pokojowego mieszkania (Nr 5026118)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

10

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Lubin

Od 6 wrz 2019 do 10 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Lubin

Od 6 wrz 2019 do 12 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.