(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

używane opony (Nr 7255555)

używane opony

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

12000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

5900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1162.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Burghausen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Dorohusk-Osada

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę priorytetowych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, należy zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.