(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Van (Nr 4920090)

Van

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 263.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Kumbria, Workington

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Barnsley

9 wrz 2019


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to pestka. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć trudność z wyborem profesjonalnej firmy. Giełda transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo dużo różnych firm transportowych z rozmaitą gamą pojazdów, więc na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Jeżeli chcesz otrzymać oferty dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej przedstawić maszynę. To pozwoli przewoźnikowi zbadać, czy posiada należyty pojazd, aby taki przewóz zrealizować. W przypadku, gdy wymiary lub ciężar aut przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać odpowiednie uprawnienia, a w trakcie przewozu potrzebna jest obecność pilota. Kluczowe będzie poza tym określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans często bywa niższa niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości około 950 kilometrów został spieniężony za 900 PLN, czyli prawie 500 PLN taniej niż przeważnie kosztuje.