(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Van - 2 osoby + rzeczy - Anglia->Polska (Nr 5392066)

Van - 2 osoby + rzeczy - Anglia->Polska

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1720.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Banbury

Od 20 gru 2019 do 22 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.