(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 23:46

Vauxhall Vectra

(Nr 2327072)
Vauxhall Vectra

Marka i model:

Vauxhall Vectra

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1849.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bournemouth, BH1 3RJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny