(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 23:46

Vauxhall Vectra

(Nr 2327072)
Vauxhall Vectra

Marka i model:

Vauxhall Vectra

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1849.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 5321
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 11:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-23

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia - możliwy odbiór w tym lub w następnym tygodniu. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bournemouth, BH1 3RJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny