(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 16:35

Vauxhall Vectra 2007

(Nr 1999991)

Marka i model:

Vauxhall Vectra C 2007

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Dystans: 1942.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję transportu mojego auta na początek września. Możliwa dostawa do Koszalina Ustki Słupska Gdańska Gdyni.

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

ID firmy: 14182
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 16:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-07

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

transport na lawecie

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się niekiedy, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać również, że faktyczna waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny