(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 16:35

Vauxhall Vectra 2007

(Nr 1999991)

Marka i model:

Vauxhall Vectra C 2007

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Dystans: 1942.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję transportu mojego auta na początek września. Możliwa dostawa do Koszalina Ustki Słupska Gdańska Gdyni.

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 16:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

transport na lawecie

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać także, faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny