(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 21:25

(VECTRA C) TRANSPORT Z UK DO PL

(Nr 1473592)
(VECTRA C) TRANSPORT Z UK DO PL

Marka i model:

Opel Vectra

Waga w kg:

1900.00

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2004.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Okehampton, EX 201AG

Od 30 lis 2016 do 6 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, KOZIENICE , 26-900

Termin elastyczny