(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-25 10:48

Vehiculo A3

(Nr 2412932)
Vehiculo A3

Marka i model:

Audi A3 sportsback

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2324.00 km

Informacje dodatkowe:

No tengo inconveniente en que ambas fechas se muevan, siempre que sea dentro de esa misma semana.

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Sylwia J. :)

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

13 mar 2018

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

16 mar 2018