(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Inne łodzie Dodano: 2018-04-30 22:23

Velero Comar 45 S (14m,4m,2.7m,3500kg)

(Nr 2648640)

Długość [m]:

14

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

3500.00

Dystans: 1561.00 km

Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” znajduje się dużo różnorakich pojazdów pływających. Rozpoczynając od niewielkich, jak: rowery wodne, motorówki, po przez większe, takie jak: jachty. Przy transporcie żaglówek, w szczególności tych większych, kluczową kwestią jest ich ciężar. Firma transportowa, która zdecyduje się na taki przewóz łódki, musi wiedzieć czy ciężar przewyższy 3,5 tony. Gdy dojdzie do przekroczenia zalecanej wagi, firmę transportową obowiązuje system ViaTOLL i firma transportowa ma obowiązek mieć w pojeździe narzędzie typu: viaBox.

Przy transporcie łajby - pomijając jej typ - istotne jest uprzątnąć jak najwięcej elementów ruchomych, a te które zostaną przytwierdzić w taki sposób, żeby się nie przemieszczały. Warto posiadać świadomość, że elementy luźne potrafią uszkodzić jacht w jakimś stopniu.

Koszt transportu motorówki czy też żaglówki na ogół uzależniony jest od wagi, gabarytów oraz odległości między załadunkiem i rozładunkiem. Gdy samemu nie możemy przetransportować łódź, rekomendujemy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Trzeba w kategorii: „Łodzie” wystawić za darmo ofertę, a w kilka chwil wiadomość zostanie dostarczona do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zadeklarowany ładunek i wystawią swoje wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym serwisie ma się dostęp do dużej liczby wycen rozmaitych firm transportowych. Czym szczegółowiej będzie opisany transport, tym prawdziwsza będzie wycena takiego przewozu.

Np., koszt dla kajaka mieści się w przedziale 0,3-0,5 zł/km. Koszt łodzi motorowej średniego gabarytu, zazwyczaj zaczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a cena sporego jachtu - to zwykle przedział 2,5-3 złotych za kilometr.

Adres i termin nadania

Santa Cruz De Tenerife, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Évora, Portugalia

Termin elastyczny