(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 13:38

Vespa

(Nr 1761999)
Vespa

Dystans: 453.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

ID firmy: 474314
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 17:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-05-07, 17:34

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne towary, które wydają się na ogół niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Bezbłędnie przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, potrzebne są 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują również platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może przetransportować pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Röthenbach an der Pegnitz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dusseldorf, Niemcy

Termin elastyczny