(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 17:43

Vespa

(Nr 1762341)
Vespa

Dystans: 394.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 61847
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 21:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-05 do 2017-05-06

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 21:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

280 €

ID firmy: 161872
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 08:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-06 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 €

Wiadomości:

300 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 13:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Angebotsdetails nicht auf Deutsch

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam MARLENA T :)

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - jednakże jedynie na pozór. Prawidłowo umocowany motocykl w 100% przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne są cztery pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie 2, gdyż mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Röthenbach an der Pegnitz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fryburg Bryzgowijski, Niemcy

Termin elastyczny