(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 17:43

Vespa

(Nr 1762341)
Vespa

Dystans: 394.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 21:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-05 do 2017-05-06

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 21:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

280 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 08:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-06 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 €

Wiadomości:

300 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 13:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Angebotsdetails nicht auf Deutsch

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam MARLENA T :)

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na dość trudne do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - jednakże tylko pozornie. Należycie przymocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na naczepie, konieczne 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Röthenbach an der Pegnitz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fryburg Bryzgowijski, Niemcy

Termin elastyczny