(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 11:14

Vespa

(Nr 2006585)
Vespa

Marka i model:

Vespa primavera

Waga w kg:

150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 533.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o przybliżony koszt

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednak jedynie złudnie. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, niezbędne cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są wyłącznie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Józefów, Podchojny, Jędrzejów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bolszewo, Polska

Termin elastyczny