(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 11:14

Vespa

(Nr 2006585)
Vespa

Marka i model:

Vespa primavera

Waga w kg (łączna):

150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 533.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o przybliżony koszt

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 67830
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często kosztowne ładunki, które wyglądają na stosunkowo nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak tylko na pozór. Właściwie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na naczepie, potrzebne są 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Podchojny, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bolszewo, 84-239, Polska

Termin elastyczny