(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 17:17

VIDRIO FILTRANTE ******* (Nr 2750700)

VIDRIO FILTRANTE *******

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

SON 20 PALETS QUE CONTIENEN 50 SACOS CADA UNO DE 25 KGS DE VIDRIO FILTRANTE

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 151.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę głównych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należy zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich warunków, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Spilamberto, 41057, Włochy

29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Bedizzole, 25081, Włochy

29 maj 2018