Vintage Guitar Amplifier (Nr 8021128)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Vintage Guitar Amplifier
75 x 28 x 60 cm
34 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
34 kg
Dystans
1232 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Finlandia, Itä-Suomi, Iisalmi

Od 13 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Värmlands Län, Karlstad

Od 1 paź 2021 do 17 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których transport wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się przedmioty, które łatwo ulegają defektom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich m.in. instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z kruchych surowców. Pośród zazwyczaj przewożonych przedmiotów znajdziemy pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia prawidłowego osłonięcia transportu jest kluczowa. Warto wykorzystać tworzywa chroniące jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest skorzystać do ochronienia mniejszych fragmentów – można je uzyskać w markecie budowlanym i w sklepach internetowych. Tymczasem folia stretch używana będzie do zawinięcia całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można wykorzystać również pledy, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

 

Koszt przewozu pakunku o nadzwyczajnej ostrożności

 

koszt przewozu przesyłki, która wymaga wyjątkowej ostrożności uzależniony jest od wagi i formatów, jak również od odległości między punktem załadunku oraz punktem rozładunku. Na decydującą cenę może wpłynąć także niezbędność zapewnienia surowców ochraniających przez firmę przewozową. Np., za transport lustra na odcinku Gliwice – Warta kosztował niecałe 250 złotych. Tymczasem za transport zegara nad kominek z Holandii do Łodzi zostało zapłacone 200 PLN. Za przewóz rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa wydano kwotę 300 złotych.