(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 11:57

vitrina

(Nr 1921415)
vitrina

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,50

Wysokość [m]:

0,50

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 484.00 km

Informacje dodatkowe:

80

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

ID firmy: 498402
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 23:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-03, 22:22

Opis oferty:

Hi. I can take Your load. I have Transport Insurance, certyfikat FGZ2017, regards, sebastian.

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saint-Cyprien, 66750, Francja

Termin elastyczny