(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 13:49

Volksvagen golf

(Nr 1994489)
Volksvagen golf

Marka i model:

Volksvagen golf

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3016.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 22:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny