(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-01 11:44

Volksvagen trasnporter

(Nr 2001296)
Volksvagen trasnporter

Marka i model:

Volksvagen trasnporter

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 704.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Ceuta, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny