(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 19:06

Volkswagen

(Nr 1826950)
Volkswagen

Marka i model:

Golf

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 1248.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 537327
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Stavanger, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny