(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 16:03

Volkswagen

(Nr 2010305)

Marka i model:

Volkswagen Golf IV

Waga w kg:

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1163.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam doładunku. Nie interesują mnie "jazdy w kółko" i oferty powyżej 1000pln. Termin we wrześniu jest mi obojętny. OCP mile widziane. Samochód ma pl blachy, ale brak przeglądu.

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 13:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Posiadamy OC przewoźnika i licencję na transport międzynarodowy. Gwarantujemy szybki termin realizacji i ubezpieczenie ładunku. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

1750 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

65551, Limburg an der Lahn, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

39-451 Skopanie, Polska

Termin elastyczny