(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 16:03

Volkswagen

(Nr 2010305)

Marka i model:

Volkswagen Golf IV

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1163.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam doładunku. Nie interesują mnie "jazdy w kółko" i oferty powyżej 1000pln. Termin we wrześniu jest mi obojętny. OCP mile widziane. Samochód ma pl blachy, ale brak przeglądu.

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 617351
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 13:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-21

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Posiadamy OC przewoźnika i licencję na transport międzynarodowy. Gwarantujemy szybki termin realizacji i ubezpieczenie ładunku. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

1750 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się niekiedy, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Limburg, 65551, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skopanie, Polska

Termin elastyczny