(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 01:22

Volkswagen Beetle 1966

(Nr 2004344)

Marka i model:

Volkswagen Beetle 1966

Waga w kg:

850.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

To whom it may concern, I am looking to export 3 cars to Antwerp, Belgium. Either separately (LCL) or in one container (FCL) depending on the price. I am looking to reduce the costs at maximum and handle my self all the procedures I am authorized to perform as an individual. I don't have a tight schedule, and the cars being operational, I can get them as close as possible from the shipping step. I'll also be able to pick them up at the arrival port. Could you give me a quote for different options? Yours faithfully, Maxime Collard

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, właściwa waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Callao, 02, Peru

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Antwerpia, Belgia

Termin elastyczny