(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 01:22

Volkswagen Beetle 1966

(Nr 2004344)

Marka i model:

Volkswagen Beetle 1966

Waga w kg (łączna):

850.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

To whom it may concern, I am looking to export 3 cars to Antwerp, Belgium. Either separately (LCL) or in one container (FCL) depending on the price. I am looking to reduce the costs at maximum and handle my self all the procedures I am authorized to perform as an individual. I don't have a tight schedule, and the cars being operational, I can get them as close as possible from the shipping step. I'll also be able to pick them up at the arrival port. Could you give me a quote for different options? Yours faithfully, Maxime Collard

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Callao, Peru

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Antwerpia, Belgia

Termin elastyczny