(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 19:55

Volkswagen Golf

(Nr 2120802)
Volkswagen Golf

Marka i model:

Golf Electric

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 639.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, gdy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Reigate and Banstead, RH6 9EJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny