(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 19:55

Volkswagen Golf

(Nr 2120802)
Volkswagen Golf

Marka i model:

Golf Electric

Waga w kg:

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 639.00 km

Informacje dodatkowe:

OPTION - I would meet at Holyhead and travel with the car by ferry

Oferty od Przewoźników (0)

350 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-11-2017, 14:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

To Holyhead

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, właściwa masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Reigate and Banstead, RH6 9EJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny