(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 22:35

Volkswagen Golf 3 1.9 tdi Cabrio

(Nr 2340400)
Volkswagen Golf 3 1.9 tdi Cabrio

Marka i model:

Volkswagen Golf 3 1.9 tdi Cabrio

Waga w kg (łączna):

1200.00

Dystans: 65.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Gijón/Xixón, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Corniana, 33850, Hiszpania

Termin elastyczny