(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 16:57

Volkswagen Golf cabrio

(Nr 2017331)

Marka i model:

Volkswagen Golf cabrio

Waga w kg:

800.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 567.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vitoria-Gasteiz, Hiszpania

Termin elastyczny