(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 10:19

Volkswagen Golf tdi

(Nr 1923037)
Volkswagen Golf tdi

Marka i model:

Volkswagen Golf tdi

Waga w kg (łączna):

1395.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 130.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

110 €

ID firmy: 585483
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 17:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-08-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 110 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

18 sie 2017

Adres i termin dostawy

Southampton, SO14 3JW, Wielka Brytania

18 sie 2017