(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 11:07

volkswagen lupo

(Nr 2999564)
volkswagen lupo

Marka i model:

Volkswagen Lupo

Waga w kg (łączna):

855.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 379.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Warszawa, 00-001, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tuchola, Polska

Termin elastyczny