(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 18:43

Volkswagen Passat

(Nr 1878044)
Volkswagen Passat

Dystans: 1524.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 39731
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Ghislenghien, 7822, Belgia

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

Termin elastyczny