(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 13:40

Volkswagen Passat B5 fl

(Nr 2014862)
Volkswagen Passat B5 fl

Marka i model:

Volkswagen Passat B5 fl

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2406.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 12705
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 11:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-09-18

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy. Jeśli to możliwe prosze dać znać jak najszybciej czy auto mamy planowac do załadnku w podanym przez nas terminie.

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Livingston, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opatów, Polska

Termin elastyczny